Podsumowanie programu Nagroda Santander dla studentów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego 2024

Wyłoniliśmy zwycięzców Nagród Santander dla studentów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego 2024. Ten program miał na celu przede wszystkim docenienie osób w społeczności akademickiej, które aktywnie angażują się w działalność na rzecz Uczelni i poza nią, a także podkreślenie współpracy partnerskiej Wydziału Zarządzania UW z Santander Bank Polska.

Nowe możliwości dla studentów WZ UW

W ramach tej inicjatywy promujemy i wspieramy rozwój naukowy i społeczny, a także doceniamy zaangażowanie i aktywność studentów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Przekazaliśmy aż 28 nagród, każda o wartości 2 000 zł. W procesie selekcji kandydatów brane były pod uwagę następujące kwestie: aktywność naukowa i osiągnięcia akademickie, takie jak wysokie wyniki w nauce, osiągnięcia artystyczne, sportowe, czy zaangażowanie społeczne i zaangażowanie na rzecz Uczelni. Beneficjentami było 8 studentów i studentek I roku studiów licencjackich oraz 20 studentów i studentek pozostałych lat studiów licencjackich oraz studiów magisterskich na Wydziale Zarządzania UW.

Wartość programu podkreślił dr hab. Igor Postuła, prof. UW., prodziekan ds. rozwoju Wydziału Zarządzania UW: Dzięki programowi stypendialnemu Santander możemy nagradzać aktywnych studentów. Praca na rzecz Wydziału buduje poczucie wspólnoty, co jest podstawą naszej kultury organizacyjnej. Jesteśmy też dumni z pracy społecznej naszych studentów poza Wydziałem Zarządzania UW. Nagroda Santander pozwala nam docenić taką działalność i .

Przyznanie Nagrody Santander dla studentów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego 2024 to nie tylko możliwość zdobycia wsparcia finansowego, ale także wyróżnienie, które może być szansą na dalszą karierę akademicką i zawodową. Program ten jest doskonałym sposobem na promowanie wybitnych studentów i zaangażowania w społeczność akademicką.

Szansa na rozwój i przyszłość studentów WZ UW

Współpraca Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego z Santander Bank Polska jest częścią szerszej inicjatywy mającej na celu wspieranie edukacji i rozwoju społeczeństwa. Realizacja programu Nagroda Santander dla studentów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego 2024 to krok w kierunku budowania lepszej przyszłości, gdzie wiedza, innowacje i współpraca odgrywają kluczową rolę. Zachęcamy do śledzenia kolejnych inicjatyw na platformie Santander Open Academy oraz korzystania z dostępnych tam programów.

Santander wspiera w rozwoju

Od 27 lat Grupa Santander wspiera społeczeństwo w budowaniu lepszej przyszłości. W 1996 roku Grupa Santander uruchomiła pionierską inicjatywę wspierającą edukację, wejście na rynek pracy i przedsiębiorczość. Dzięki temu wsparcie uzyskało już ponad 1 500 000 osób i firm. Firma zainwestowała w ten cel ponad 2,3 mld euro. Grupa współpracuje z ponad 1200 uczelniami w 26 krajach.